OKKYDOKKY

Zwroty i reklamacje

JAK DOKONAĆ ZWROTU / WYMIANY / REKLAMACJI?

  1. Czytelnie wypełnij formularz zwrotu / wymiany / reklamacji
  2. Spakuj zwracany / wymieniany / reklamowany produkt w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z oryginalnie przyczepioną metką, wraz z wypełnionym, kompletnym formularzem. Sposób, w jaki odeślesz produkty zależy od Ciebie, dokonujesz go na swój koszt – może być to kurier lub Poczta Polska.
  3. Do przesyłki dołącz dowód zakupu (paragon, faktura)
  4. Przesyłkę wyślij na adres: 

OKKYDOKKY

Ul. Gorczyczewskiego 10 , 60-554 Poznań

  1. Aby przyspieszyć zwrot / wymianę / reklamację – wyślij też email na adres hello@okkydokky.com W tytule e- mail’a wpisz zwrot lub wymiana lub reklamacja, do maila załącz wypełniony formularz.
  2. W przypadku wymiany – prosimy o kontakt w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać na adres firmy oraz wpłacić na konto firmy 16zł celem pokrycia kosztów wysyłki zwrotnej 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

hello@okkydokky.com

lub

+48 728275684 (w godzinach 10-16)

POBIERZ FORMULARZ:

Zwrotu / reklamacji

Wymiany

ZWROT 

Zwrot zamówienia możesz dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.

W przypadku akcji promocyjnych, np. 2+1 przyjmujemy zwroty wyłącznie całego zamówienia. Pojedyncze produkty, nie będą przyjmowane (akcje promocyjne opatrzone są każdorazowo osobnym regulaminem, gdzie możesz znaleźć więcej informacji). 

By sprawnie przeprowadzić procedurę zwrotu wyślij wiadomość na adres email hello@okkydokky.com W tytule e- mail’a wpisz zwrot.  Sposób, w jaki odeślesz produkty zależy od Ciebie, dokonujesz go na swój koszt – może być to kurier lub Poczta Polska.

Prosimy zachowaj numer nadania paczki do chwili zakończenia procesu. Do paczki koniecznie dołącz dokument zakupu I formularz zwrotu. Formularz zwrotu pobierz tutaj. 

Zwrotu dokonaj na adres: 

OKKYDOKKY

Ul. Gorczyczewskiego 10 , 60-554 Poznań

W momencie gdy potwierdzimy mailowo otrzymanie produktów w nienaruszonym stanie, pieniądze za zwracany produkt / produkty zostaną przelane na Twój rachunek bankowy w terminie 14 dni.

REKLAMACJE

Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na adres: hello@okkydokky.com załączając opis oraz zdjęcia z przyczyną reklamowanego produktu.

Prosimy o załączenie skanu dowodu zakupu reklamowanego artykułu lub numeru zamówienia, jeżeli produkt był zakupiony za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Jeśli zamówienie zostało złożone w sklepie partnerskim, reklamacja powinna być skierowana w pierwszej kolejności do miejsca bezpośredniego zakupu produktu.

W przypadku gdy reklamacja nie możne być rozstrzygnięta na podstawie zdjęcia, produkt należy przesłać na swój koszt pod wskazany w formularzu reklamacyjnym 

 

Po przeprowadzonej ekspertyzie skontaktujemy się z Tobą indywidualnie na wskazany adres email lub nr tel.

WYMIANA

W przypadku wymiany – prosimy o kontakt w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. Towar należy odesłać na adres firmy oraz wpłacić na konto firmy 16zł celem pokrycia kosztów wysyłki zwrotnej 

Nr konta: 

Bank Millennium: 58 1160 2202 0000 0003 5709 8470

W momencie gdy potwierdzimy mailowo otrzymanie produktów w nienaruszonym stanie, nadana zostanie przesyłka z wymienionymi rzeczami. 

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.