OKKYDOKKY

O NAS

okky dokky’ to w slangu angielskim odpowiednik powszechnie znanego i używanego na całym świecie sformułowania ‘OK’. Odnosi się do poczucia oraz głębokiego przekonania, że wszystko jest dobrze, że Ty jesteś OK taki/taka jaki/jaka jesteś! Ta filozofia w sposób naturalny wpisuje się w DNA marki OKKYDOKKY, która promuje akceptację siebie, pozytywną energię, kreatywność oraz spontaniczność.

W OKKYDOKKY celebrujemy indywidualizm i wierzymy, że w różnorodności siła. Idziemy więc własną drogą, mówiąc NIE stereotypom, ograniczeniom, a nawet sezonowym trendom. I zachęcamy do tego także naszych odbiorców. Chcemy, aby nasze ubrania budowały pewność siebie, dając każdemu unikalną, bo własną przestrzeń do wyrażania siebie. Mamy nadzieje, że dzięki naszym ponadczasowym projektom pobudzimy nie tylko kreatywność oraz wyobraźnie dzieci i młodzieży, ale zachęcimy ich też, by odważnie szli przez świat, spełniając marzenia i po prostu dobrze się bawiąc.

Oferujemy ubrania oversize’owe, unisex’owe, wygodne i funkcjonalne, które dzieci będą zakładały z przyjemnością. Dzięki niestandardowej rozmiarówce nasze rzeczy rosną wraz z tymi, którzy je noszą. A to oszczędność – pieniędzy, czasu, a do tego podejście zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju, przyjaznego środowisku!

Bawimy się detalami i stawiamy na sprawdzone kolory, zawsze aktualne - bez względu na sezon. Współpracujemy z polskimi artystami, którzy tworzą dla nas unikalne nadruki, dzięki którym ubrania stają się wyjątkowe oraz wyraziste.

Witaj w naszym świecie! Witaj w OKKYDOKKY!

Dołącz do ekipy OKKYDOKKY @okkydokkysquad

Zapraszamy: Mona, Patryk & Mika

OKKYDOKKY SQUAD

MIKA

To prawdziwy dynamit! Jej niezwykła energia, spontaniczność i zaraźliwy optymizm zachęcają do działania, próbowania nowego, czerpania z życia garściami. Odważnie idzie przez swiat i spełnia marzenia. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Cieszy się każdą chwilą, ma tysiąc pomysłów na minutę i duże poczucie humoru. Wie co to dobra zabawa, dlatego z nią na pewno nie można się nudzić.

KIKOO

To prawdziwy fighter, który nigdy się nie poddaje. Ma duży dystans do siebie i świata, dzięki czemu nie przejmuje się niepowodzeniami. Chętnie uczy się nowych rzeczy, zwł. tricków na desce (każdej możliwej zresztą – czy to deskorolka, surfing, snowboard czy skimboard)!

YEEZ & YAAZ

Takich bliźniaków jeszcze świat nie widział! Doskonale wiedzą czego chcą i jak o tym mówić. Odważnie wyrażają swoje opinie celebrując różnorodność, wolność, tolerancję. Jednocześnie zachecają do otwartości, dialogu i wzajemnego wsparcia. To prawdziwi aktywiści, którzy chcą zmieniać świat na lepsze!

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

OKKYDOKKY jest marką zrównoważonego rozwoju. Dbając o planetę wybieramy materiały ze sprawdzonych źródeł, opatrzone certyfikatami OEKO-TEX, czy GOATS. Nasze ubrania wykonane są z dzianiny – bawełny organicznej, bambusa, bawełny z dodatkiem elastanu lub recyklowanego poliestru. Wszystkie materiały są przyjazne nawet najmłodszym dzieciom. Nie wyrzucamy też resztek, tworzymy z nich nowe produkty, tak jakby najmniej się marnowało.

Produkujemy w Polsce, we współpracy z lokalnymi dostawcami. Nasze opakowania są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Folipak OKKYDOKKY wyrzuca się bezpośrednio do kosza z bio

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.