OKKYDOKKY

Dostawa i Zwroty

Dostawa

Zamówienia złożone w sklepie www.bohemisoul.com realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

  • Przesyłka kurierska DPD-16 zł (czas dostawy 1-2 dni robocze w godzinach 9:00-17:00)

Zwroty

Chcesz dokonać zwrotu towaru? Proszę. Przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Pamiętaj TOWAR musi być do Nas zwrócony fizycznie. Jeśli minęło więcej niż 14 dni od zakupu, niestety towar nie podlega zwrotowi. Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być zapakowany tak aby podczas wysyłki nie został uszkodzony. Formularz zwrotu możesz pobrać TUTAJ.  Dokładny adres do zwrotu to:

Bohemi Soul

ul. 3 Maja 31/4 

34-500 Zakopane

tel. 730222232

(nie zapomnij podłączyć do zwrotu formularza zwrotu)

Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem ZWROT. Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, niezwłocznie dokonam przelewu środków na wskazany przez Ciebie nr konta. Pamiętaj, że wysyłasz zwrot na swój koszt.

Reklamacje

Chcesz zareklamować towar? Proszę. Wszystkie produkty podlegają 12 miesięcznej gwarancji. Formularz reklamacyjny możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem REKLAMACJA. Na pewno wspólnie uda nam się znaleźć satysfakcjonującą Cię rekompensatę. Jeśli Twoja reklamacja zostanie zatwierdzona poinformuję Cię o decyzji. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru. Pamiętaj, że towar wysyłasz na swój koszt.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.